Ślubowanie pierwszaków w Dzielicach

W piątek 11 października br. odbyło się w naszej szkole ślubowanie i pasowanie pierwszaków. W poczet braci uczniowskiej zostało włączonych 7 pierwszoklasistów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektor szkoły Podstawowej w Rozdrażewie, nauczyciele emeryci, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy obsługi, rodzice uczniów klasy pierwszej oraz uczniowie klasy II, III i przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali swoje umiejętności recytując wiersze i śpiewając piosenki, w co włożyli całe swoje serce. Po części artystycznej pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie. Aktu pasowania dokonała kierownik szkoły, a zarazem wychowawca klasy pierwszej Henryka Kowalewicz. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki ufundowane przez Radę Rodziców i upominki od starszych kolegów.

W tym dniu świętowaliśmy również Dzień Edukacji Narodowej. Były wiersze, piosenki i mnóstwo życzeń i kwiaty dla wszystkich pracowników szkoły. Rodzice pierwszaków przygotowali słodki poczęstunek, za co bardzo dziękujemy.