Chronimy zwierzynę drobną

20 kwietnia 2024 roku na Strzelnicy Myśliwskiej w Krotoszynie odbyło się podsumowanie kolejnej edycji konkursu plastyczno-fotograficznego „CHRONIMY ZWIERZYNĘ DROBNĄ” organizowanego przez KOŁA ŁOWIECKIE Z POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO
POD PATRONATEM STAROSTY KROTOSZYŃSKIEGO. Celem akcji była popularyzacja działań na rzecz środowiska naturalnego i propagowanie różnych form ochrony przyrody.  Podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie naszej szkoły wykonali 16 interesujących prac i wzięli udział w tym konkursie. Dwoje uczniów otrzymało wyróźnienie: Natalia Karwik z kl. III i Bartłomiej Chrobot z kl VIa.

Podczas imprezy, na wszystkich uczestników konkursu, czekało wiele atrakcji: upominki, pieczenie kiełbasek na ognisku, strzelanie z pistoletu paintballowego, warsztaty przyrodnicze.

Sobotnie popołudnie było okazją do poznawania przyrody, wspólnej zabawy i odpoczynku na łonie natury. Dziękujemy  organizatorom i gratulujemy wyróżnionym uczniom.

Ewa Głód