Dzień Ziemi

Tegorocznym hasłem międzynarodowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia, jest: Planeta kontra tworzywa sztuczne. Organizacja EARTHDAY.ORG dąży do welminowania tworzyw sztucznych w trosce o zdrowie ludzi i planety.

W naszej szkole zorganizowano konkurs na wykonanie przez klasę użytecznej rzeczy lub zabawki z tworzyw sztucznych.

Prace wszystkich klas zostały zaprezentowane na apelu szkolnym 30 kwietnia. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach klasy I-III oraz IV-VIII. Najlepsze prace zostały wybrane przez uczniów w głosowaniu tajnym.
Zdecydowanie w klasach I-III najlepsza była praca klasy IB – automat do przekąsek, słodyczy a w klasach IV-VIII wygrała donica z kwiatami klasy VIIb. Zwycięskie klasy otrzymają nagrody.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zaangażowanie.

Aneta Dymarska
Hanna Wierzowiecka