Jesienna wycieczka dzieci z Dzielic

Dzieci ze szkoły w Dzielicach miały okazję podziwiać polską złotą jesień spacerując po parku w Koźminie Wlkp. Pogoda była przepiękna tego dnia, a drzewa w parku zachwycały paletą jesiennych barw. Wspólnie szukaliśmy wyjątkowo pięknych liści, co nie było trudne. Zajrzeliśmy również do zwierzątek w zagrodzie. Dzieci były nimi zachwycone – oglądały pawie, bażanty, a niektórym udało się pogłaskać króliczka. Dzieci wyhasały się również dowoli na placu zabaw.

W tym dniu skorzystaliśmy także, z zaproszenia Pani Joli Adamiak, na spektakl teatralny, w wykonaniu uczniów SP z Rozdrażewa – „Iskierki” oraz Grupy Teatralnej „Gracja”. Dzieci obejrzały z zapartym tchem przedstawienie pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”. Mogły zaobserwować przepiękną grę teatralną swoich rówieśników. Były zachwycone ich strojami i scenografią. Bardzo dziękujemy wszystkim aktorom za wspaniały występ.