Szkolny konkurs piosenki dziecięcej – eliminacje do etapu gminnego

Dnia 18.04.2024r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenki dziecięcej uczniów klas 1-3 będący jednocześnie formą eliminacji do XVIII Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej pt. „Lato z piosenką”. Celem konkursu było wyłonienie 6 uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas konkursu gminnego 25 kwietnia b.r.. Spośród 14 uczestników, Jury w składzie: zastępca dyrektora szkoły p. Ewelina Chmielarz i nauczyciel muzyki p. Piotr Ratajczak, wyróżniło: Adama Mizernego z kl. 1b, Aleksandrę Nawrocką i Olgę Krajkę z kl. 2b, , Agnieszkę Woźniak z kl. 1a, Antoninę Ożarowską i Annę Plucińską z kl.3a. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za wyśpiewanie pięknych piosenek o lecie i życzymy dalszych sukcesów naszym szkolnym reprezentantom.

Romualda Chrobot
Dorota Kubelec