Skarpety dla żołnierzy

W okresie przedświątecznym zakończyliśmy w naszej szkole zbiórkę ciepłych, profesjonalnych skarpet dla ukraińskich żołnierzy. Tak jak w ubiegłym roku dostarczono nam prawie 100 par skarpet! Do przesyłki dołączyliśmy kartki świąteczne wykonane przez naszych uczniów. Nasza paczka, którą wysłaliśmy do Zaporoża przed Bożym Narodzeniem, dotarła na front dopiero w Nowym Roku. Otrzymaliśmy gorące podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Nasi przyjaciele z Ukrainy stale zapewniają nas o swojej ogromnej wdzięczności za wszelkie wsparcie, które w tak trudnej sytuacji wojennej regularnie im okazujemy.

W imieniu szkolnego wolontariatu dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wsparli naszą akcję. Dziękujemy też tym, którzy wsparli akcję finansowo; umożliwiło nam to pokrycie kosztów wysyłki bezpośrednio na front do okolic Zaporoża.

Arleta Grygiel
Ilona Krysztofowicz-Król
Julita Musielińska