Konkurs „Moja Eko – Choinka”

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Krotoszynie zaprosił dzieci z przedszkola oraz uczniów klas 1-8 powiatu krotoszyńskiego do udziału w konkursie plastycznym pt: „Moja Eko – Choinka”. Do Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Krotoszynie wpłynęło 260 prac plastycznych. Pięcioosobowa komisja konkursowa wyłoniła 18 zwycięskich prac oraz przyznała 20 wyróżnień. 21 grudnia 2023 roku uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu dokonali: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka oraz Wicestarosta Krotoszyński Paweł Radojewski. Mimo dużej rywalizacji w gronie finalistów znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły:

  • Franciszek Bartczak Ia – zajął 5 miejsce
  • Gabriela Jaśniak Va – zdobyła wyróżnienie

Gratulujemy!