Konkurs fotograficzno-plastyczny „Chronimy Zwierzynę Drobną”

Dnia 15 kwietnia br. na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Krotoszynie, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficzno-plastycznym pt. „Chronimy Zwierzynę Drobną”. Na konkurs dostarczono przeszło 300 prac, spośród których komisja konkursowa wyróżniła 24 prace.

Wśród wyróżnionych uczestników konkursu byli też uczniowie naszej szkoły: Oliwier Banaszkiewicz z klasy IVb i Aleksandra Bestry z kl.Ib

Oprócz uroczystego wręczenia nagród organizatorzy konkursu zapewnili dzieciom szereg atrakcji m.in. zabawy edukacyjne we współpracy z Nadleśnictwem Krotoszyn, strzelanie z pistoletu paintballowego, szukanie zrzutów i wspólne ognisko z kiełbaskami.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Ewa Głód