Dziewczyny drugie w turnieju piłki ręczej

W poniedziałek 21 maja odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.

Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, SP Kobylin I, SP Kobylin II i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny przegrały z Kobylinem I 10:5, natomiast wygrały z Kobylinem II 10:2 oraz z ZSP w Borku Wielkopolskim 4:2
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- SP Kobylin I, II miejsce UKS Rozdrażew, III miejsce ZSP Borek Wlkp. i IV miejsce SP Kobylin II,

Najlepszym zawodnikiem turnieju została Oliwia Waliszewska z klasy Va.

Naszą szkołę reprezentowały: Bartkowiak Magdalena, Talarczyk Julia, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Szczur Anna, Gniazdowska Wiktoria, Brown Jennifer, Bochna Małgorzata, Ratajczak Daria, Olszewska Dorota.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak