Zwycięstwo dziewczyn w turnieju piłki ręcznej

W poniedziałek 28 maja odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2002-2004

Udział wzięły cztery drużyny: MKS REAL Astromal Leszno, Gimnazjum Koźmin Wlkp., MUKS Koźmin Wlkp. i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze: z Gimnazjum Koźmin Wlkp. 11:8, z MUKS Koźmin Wlkp. 17:11 oraz z MKS REAL Astromal Leszno 8:5

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- UKS „Doliwa” Rozdrażew, II miejsce MKS REAL Astromal Leszno, III miejsce Gimnazjum Koźmin Wlkp., IV miejsce MUKS Koźmin Wlkp.

Najlepszym zawodnikiem turnieju została Ines Wosińska.

Naszą szkołę reprezentowały: Bartkowiak Wiktoria, Gasik Julia, Wosińska Ines, Piaszczyńska Natalia, Skrzypczak Oliwia, Jędrkowiak Paulina, Gniazdowska Aleksandra, Piaszczyńska Ewa, Biernacka Gabriela, Dąbrowska Martyna.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak