Dzień życzliwości i pozdrowień

Tegoroczny Dzień Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole obchodziliśmy 19 listopada, choć przypada on na 21 listopada.

Na ten dzień Mały Samorząd Uczniowski przygotował kilka niespodzianek. Od samego rana, na dzień dobry, każdy wchodzący w mury szkolne uczeń i nauczyciel otrzymał nakleję z uśmiechniętą buźką. Na ścianach szkolnych korytarzy można było przeczytać różne życzliwe myśli. Grupy dzieci pozdrawiały się wymachując tekturowymi łapkami lub „przybijając piątki”. Przypomnieliśmy sobie kilka prostych, ale jakże cennych zasad życia, przy pomocy których może ono stawać się lepsze, radośniejsze i piękniejsze.

Bądź życzliwy nie tylko od święta. Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy. Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu.

Zacznij od dziś!!!