Zbiórka dla Domów Chłopaków w Broniszewicach i Zdunach oraz hospicjum w Pleszewie

Szanowni Rodzice,
Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Wolontariat Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie we współpracy z parafialną CARITAS organizuje, jak co roku, zbiórkę darów dla Chłopców z Domu Chłopaków w Broniszewicach i z DPS-u w Zdunach, a także dla Hospicjum w Pleszewie.

Potrzebne są:

• Środki do higieny osobistej, typu:
    • pasty do zębów,
    • pianki do golenia,
    • kremy do twarzy,
    • szampony i płyny pod prysznic,
    • chusteczki nawilżane,
    • mydło w płynie (mogą być 5 litrowe),
    • chusteczki do nosa,
    • ręczniki papierowe,
    • papier toaletowy.
  • Środki czystości, np.:
    • płyny do mycia toalet,
    • płyny do mycia podłóg,
    • odświeżacze powietrza,
    • proszki i płyny do prania.
  • Artykuły spożywcze:
    • kawa sypana i rozpuszczalna,
    • musy owocowe wyciskane i słodycze w każdej postaci oprócz lizaków, bo te bywają niebezpieczne dla Chłopaków,
    • witamina C i D i syropki na kaszel dla dzieci, bo to teraz w tym czasie też asortyment pożądany.

Będziemy – wraz z podopiecznymi Domów Opieki i Hospicjum – bardzo wdzięczni za dobrą wolę i otwarte serce.

Pamietajmy też o naszych potrzebujących w parafii. Zapełnijmy tegoroczne „tytki charytatywne” darami serca.

Zbiórka dla DPS-ów trwa do 06.12.2023 r.

Zbiórka tytek charytatywnych do 11.12.3023 r.

Osoby odpowiedzialne: p. Ilona Krysztofowicz-Król, p. Julita Musielińska i p. Arleta Grygiel

Wolontariusze
wraz z opiekunkami