Wycieczka do Westernlandu

6 czerwca klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Westernlandu w Józefowie. Przy wspaniałej pogodzie mieliśmy okazję zanurzyć się w świat Dzikiego Zachodu, spotkać Indian, szeryfa, kowbojów w oryginalnych strojach z tamtej epoki. Czekało tam nas mnóstwo zabaw i atrakcji. Przy płuczce złota płukaliśmy ten cenny kruszec za pomocą metalowej misy. Mieliśmy okazję przejechać się prawdziwym dyliżansem! Na strzelnicy rzucaliśmy tomahawkiem, podkową i kapeluszem. Prawdziwym wyzwaniem było dla nas rodeo! Niestety nikomu nie udało się utrzymać na grzbiecie byka. Rywalizacji między chłopcami i dziewczynami spróbowaliśmy przy dojeniu dzikiej krowy i przy przeciąganiu liny. Na koniec poskakaliśmy na dmuchanych zamkach. Czas nam szybko minął, wróciliśmy do domu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni!

Klasy I z wychowawcami