Wycieczka do Poznania

16 grudnia 2022 roku uczniowie klas szóstych pod opieką Hanny Kowalskiej, Marty Motyl i Ewy Kasprzak wyjechali na wycieczkę do Poznania. Pierwszym punktem programu był seans filmowy „Avatar: Istota wody”. Po trzygodzinnym pobycie w kinie udali się na jarmark świąteczny. Na uczniów czekało wiele atrakcji. Najpierw uczestniczyli w kreatywnych warsztatach, na których ozdabiali bombkę. Następnie spotkali się z Mikołajem, zrobili pamiątkowe zdjęcie i otrzymali upominek w postaci magnesu oraz kubek kakao. Na jarmarku podziwiali niepowtarzalne aranżacje przestrzeni, świąteczne iluminacje oraz stoiska z rękodziełem. Panowała cudowna atmosfera. W drodze powrotnej wstąpili do restauracji McDonald’s. To był wspaniały dzień. Wszyscy pełni wrażeń i przeżyć wrócili do domu.

Marta Motyl
Hanna Kowalska

« 1 z 2 »