Uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Przedszkolnego w Szkole Filialnej w Grębowie

W czwartek, 12. października w Szkole Filialnej w Grębowie odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Przedszkolnego. Wśród zaproszonych gości byli: dyrektor Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie – p. Krzysztof Broda, Wójt Gminy Rozdrażew – p. Mariusz Dymarski, pracownicy Gminy Rozdrażew – p. Arkadiusz Koprowski i p. Henryk Szkudłapski; wykonawca projektu p. Piotr Maroszek oraz radni p. Mirosław Udzik, p. Artur Jakubek, a także sołtys Grębowa – p. Grzegorz Czajka. Zaproszeni goście, rodzice oraz dzieci mogli obejrzeć fotografie przedstawiające kolejne etapy odnawiania sal przedszkolnych. Po wysłuchaniu przemówień nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi – symbol oficjalnego otwarcia wyremontowanego Oddziału Przedszkolnego. Na zakończenie uczestnicy spotkania wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez naszych wspaniałych rodziców. Dzisiejszy dzień był czasem wspólnych rozmów i wspomnień. Przedszkolakom życzymy radosnych chwil i owocnego zdobywania wiedzy w progach odnowionych sal.