Turniej „Bonsai Cup 2023″

26 Listopada w hali przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie odbyła się kolejna edycja turnieju międzyklubowego „Bonsai Cup 2023” zorganizowanego przez Klub Karate Bonsai Rozdrażew! Turniej zorganizowany przy wsparciu członków klubów Akademii Sportów Walki NIPPON Krotoszyn, Uczniowskiego Klubu Sportowego Ukemi z Kobylina., UKS Shodan Zduny, a także Koźmińskiego Klubu Karate do Shotokan z Koźmina Wielkopolskiego. W turnieju wzięło udział około 130 zawodników z tych 5 klubów, a gospodarzem turnieju był wspomniany już Klub Karate Bonsai Rozdrażew! Świetna i miła atmosfera, a także mnóstwo emocji dla zawodników którzy pierwszy raz wzięli udział w zawodach karate. Gratulujemy wszystkim zawodnikom którzy się przełamali i pierwszy raz wzięli udział na macie w zawodach sportowych. Dzieci otrzymały puchary za miejsca od 1-3 na podium. Na zakończenie turnieju każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa i pamiątkowy medal.

Serdeczne podziękowania przede wszystkim dla dla rodziców i członków KK Bonsai za ogromny wkład przed, w trakcie jak i po turnieju!!! A także wszystkich którzy się przyczynili do organizacji tego turnieju oraz dla każdego z osobna którzy dołożyli swoją cegiełkę aby to się odbyło.
Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy nas wspierają 🙂