Torby pe艂ne nadziei 馃嚭馃嚘鉂わ笍馃嚨馃嚤

5 du偶ych toreb wype艂nionych materia艂ami opatrunkowymi, 艣piworami, konserwami, latarkami i przede wszystkim wielkimi sercami naszych uczni贸w, rodzic贸w, dyrekcji oraz nauczycieli dotar艂o bezpiecznie do Zaporo偶a. To ju偶 kolejna akcja pomocy ze strony naszej szko艂y dla ogarni臋tej wojn膮 Ukrainy. Opr贸cz artyku艂贸w bardzo potrzebnych i ludno艣ci cywilnej, i walcz膮cym 偶o艂nierzom, w przesy艂kach znalaz艂y si臋 r贸wnie偶 laurki, wyra偶aj膮ce ogromne wsparcie p艂yn膮ce od naszych uczni贸w. Wspomn臋, 偶e nasi uczniowie wykonali tych kartek ponad 250!

W Zaporo偶u paczki zosta艂y odebrane przez rodzin臋, kt贸ra przez 7 pierwszych miesi臋cy wojny mieszka艂a w Rozdra偶ewie. Ca艂a akcja zgra艂a si臋 z naszymi obchodami Narodowego 艢wi臋ta Niepodleg艂o艣ci. 艢wi臋tuj膮c nasz膮 rocznic臋 odzyskania niepodleg艂o艣ci nie mogli艣my zapomnie膰 o naszych s膮siadach zza wschodniej granicy, kt贸rzy tak ofiarnie walcz膮 o swoj膮 suwerenno艣膰.

Z informacji, kt贸re nieprzerwanie do nas nap艂ywaj膮, mo偶na z ca艂膮 pewno艣ci膮 wnioskowa膰, 偶e nasza akcja okaza艂a si臋 bardzo potrzebna. Otrzymujemy wiele podzi臋kowa艅 od wolontariuszy, kt贸rzy 聽z naszymi darami dotarli na lini臋 frontu, a z otrzymanych zdj臋膰 wynika, 偶e kartki dla walcz膮cych 偶o艂nierzy s膮 niemal 聽tak samo du偶ym wsparciem jak banda偶e i 艣piwory.

Z ca艂ego serca dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy wsparli akcj臋 materialnie i finansowo.

Ilona Krysztofowicz-Kr贸l