Teachers in Coimbra ­čçÁ­čç╣

O┼Ťmioro nauczycieli naszej szko┼éy bior─ůcych udzia┼é w projekcie ÔÇ×Ku┼║nia przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ podnosi swoje kompetencje w Portugalii.

Projekt ma na celu upowszechnienie nowoczesnych narz─Ödzi w edukacji codziennej oraz stworzenie zespo┼éu projektowego prowadz─ůcego dzia┼éania w ┼Ťrodowisku mi─Ödzynarodowym. ┼ü─ůczy kszta┼écenie umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowych i metodycznych. S┼éu┼╝─ů temu liczne zaj─Öcia (odbywaj─ůce si─Ö wy┼é─ůcznie w j─Özyku angielskim) prowadzone przez do┼Ťwiadczonych wyk┼éadowc├│w z Belgii, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz USA. Podzieleni na grupy bierzemy udzia┼é w dw├│ch z pi─Öciu kurs├│w: Creative Teaching and innovative classroom approaches oraz ICT tools for online and in-class teaching.

Znajdujemy jednak czas na poznawanie urokliwej Portugalii, jej kultury, zabytk├│w i kuchni. Jak dot─ůd spacerowali┼Ťmy po Coimbrze i Porto. Odwiedzili┼Ťmy Fatim─Ö. Urzek┼éy nas pi─Ökna przyroda oraz go┼Ťcinno┼Ť─ç i spok├│j Portugalczyk├│w.

W kolejnym tygodniu czeka nas wiele inspiruj─ůcych i kszta┼éc─ůcych zaj─Ö─ç.