Święto Pluszowego Misia

W Szkole Filialnej w Grębowie 27 listopada królował pluszowy miś. Dzieci w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”.

Jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi swojego najmilszego misia.

W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich uczniów i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek.
Dzieci z każdej klasy zaprezentowały swoje misie, opowiadały o nich, mówiły z jakich są bajek, odgadywały zagadki związane z misiami.

Ważnym punktem naszej uroczystości było zrobienie pysznych misiowych smakołyków.

Ciekawą atrakcją była też przygotowana przez nauczycielki fotobudka w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Wychowawcy klas:
Ewelina Chmielarz