Podsumowanie akcji pomocy dla Schroniska dla Zwierząt w Krotoszynie

Listopad był w naszej szkole miesiącem kształtowania postawy Przyjaciela Zwierząt, szczególnie okazania serca tym najbardziej potrzebującym, porzuconym i bezdomnym. Bardzo wielu uczniów i rodziców odpowiedziało na nasz apel i zaangażowało się w akcję. Zebrano dużą ilość koców, zabawek i żywności dobrej jakości. Nasza skarbonka dla Schroniska zapełniła się kwotą 1 076,90 zł.

Zebrane dary zostały dostarczone do Schroniska i na pewno pomogą bezdomniakom przetrwać zimę.

W podziękowaniu dostaliśmy od pracowników schroniska dla każdej klasy piękne kalendarze ścienne na nowy rok ze schroniskowymi psiakami.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczniom i Rodzicom za aktywny udział w akcji i zachęcamy do świadomej i odpowiedzialnej adopcji. Mnóstwo psiaków czeka na swoje domy!