Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej chłopców

W dniu 18 października 2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców roczniki 2008 – 2009. W turnieju brały udział 3 zespoły reprezentujące klasy: VIIIa, VIIIb, VIIIc. Ogółem w mistrzostwach startowało 34 zawodników. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 16 minut. Mecze sędziował pan Piotr Motyl, sędzią stolikowym była pani Agnieszka Kołodziejska, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:
KLASA VIIIb – KLASA VIIIa (1 : 23)
KLASA VIIIb – KLASA VIIIc (3 : 25)
KLASA VIIIc – KLASA VIIIa (7 : 5)

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. KLASA VIIIc
2. KLASA VIIIa
3. KLASA VIIIb

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Piotra Motyla okazałe puchary, pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wybrano również najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju, którzy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant KLASY VIIIa – Sebastian Biliński.
Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant KLASY VIIIc – Mateusz Michalak.
Najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant KLASY VIIIa – Bartosz Pluciński.
Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Piotr Motyl