„Dobroć dawana innym zawsze do nas powraca…”

Drodzy Rodzice i Uczniowie, Wszyscy Ludzie Dobrej Woli,

tak jak w ubiegłym roku, w tym przedświątecznym okresie, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o pomoc materialną dla Domów Opieki Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Zdunach i Broniszewicach oraz dla Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. Św. Józefa w Pleszewie.

Dla hospicjum potrzebne są pilnie: gaziki jałowe i nie jałowe o wymiarach od 7,5 – 10,5 cm, a także rzeczy, np. swetry, piżamy, dresy, skarpety. Nie muszą być to rzeczy nowe ale do użytku.

Dla Chłopaków ze Zdun oraz Broniszewic pomocne będą:

artykuły spożywcze: herbatki owocowe w granulkach, kawy rozpuszczalne i sypane, kawa Inka, kawa Capuccino, makarony, ryż, „słodka chwila”, budynie i kisielki, Gerberki, musy owocowe wyciskane, chipsy, dżemy, słodycze bezglutenowe, batony i ciastka.

środki do higieny osobistej oraz środki piorąco – czyszczące, typu:

chusteczki higieniczne i nawilżane, gąbki do kąpieli, szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych, pasty do zębów, płyny do kąpieli, żele pod prysznic, proszki do prania oraz płyny do płukania dla dzieci, pampersy dla dzieci rozm.4,5,6, kremy oraz balsamy do ciała dla dzieci,

tabletki i sól do zmywarki, płyny ajax do podłóg, płyny do mycia szyb, kostki do WC oraz odświeżacze powietrza do kontaktu,

leki: witamina C, Witamina B complex, Rutinoscorbin.

PROSIMY O POMOC W MIARĘ MOŻLIWOŚCI. KAŻDY, NAJMNIEJSZY NAWET DAR WASZEGO SERCA JEST DLA TYCH DOMÓW OGROMNYM WSPARCIEM.

ZBIÓRKA POTRWA DO 15 GRUDNIA 2021 ROKU

Wolontariusze Szkoły Podstawowej
w Rozdrażewie wraz z Opiekunami