Dzień Kropki

15 września przedszkolaki z naszej szkoły obchodziły Dzień Kropki. Jedna kropka, która ma wielkie znaczenie… Jest to święto, które ma na celu pobudzenie wyobraźni, kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania we własne siły. Dzieci zapoznały się z bajką „The Dot – Kropka” autorstwa Petera Reynoldsa. Bajka ta opowiada o małej dziewczynce o imieniu Vashti, która nie wierzyła we własne siły, ale dzięki odwadze i samozaparciu odnalazła swój własny talent.

Dzieci miały na sobie ubrania w kropki, które symbolizowały wyjątkowość każdego z nas. Przedszkolaki kreatywnie spędzili czas w przedszkolu, aby rozwijały swoje zainteresowania i ukryte potencjały. Również wykonały kreatywne i ciekawe prace z kropką roli głównej.