Turniej piłki ręcznej dziewcząt

W poniedziałek 28 listopada odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2002-2004.
Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, Gimnazjum Koźmin Wlkp, SP Pogorzela i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze: z Borkiem Wielkopolskim 29:1, z Gimnazjum Koźmin Wlkp. 19:8 oraz z SP Pogorzela 17:7 uzyskując pierwsze miejsce.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- UKS Rozdrażew, II miejsce Gimnazjum Koźmin Wlkp., III miejsce SP Pogorzela, IV miejsce ZSP Borek Wlkp. Dla wszystkich zespołów organizator przewidział puchary a zawodniczki trzech najlepszych zespołów otrzymały medale
Najlepszą zawodniczką turnieju została Ines Wosińska z kl. IIa gim..

Naszą szkołę reprezentowały: Kosior Adrianna, Piaszczyńska Natalia, Bartkowiak Wiktoria, Jędrkowiak Paulina, Wosińska Ines, Gasik Julia, Grześkowiak Angelika, Piaszczyńska Ewa, Skrzypczak Oliwia, Biernacka Gabriela, Dzikowska Dagmara, Kołodziejska Amelia, Gniazdowska Aleksandra i Dąbrowska Martyna

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak