II miejsce w Wielkopolsce!

Z dużą radością informujemy o sukcesie teatrzyku szkolnego ISKIERKI i grupy teatralnej GRACJA. Wójt gminy pan Mariusz Dymarski zgłosił projekt „TEATR ŁĄCZY POKOLENIA” do Konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”. Po pomyślnym przejściu wstępnych kwalifikacji 6 września przyjechała do nas komisja konkursowa z Poznania. Bardzo spodobało jej się nasze przedstawienie oraz prezentacja ukazująca całą naszą pracę podczas czterech lat trwania projektu.Po kilku tygodniach otrzymaliśmy zaproszenie na uroczystą galę, podczas której będą wręczane nagrody.Odbyła się ona w Poznaniu 23 listopada 2017 roku. Bardzo się ucieszyliśmy, gdy dowiedzieliśmy się na niej, że w kategorii działań prokulturowych zgłoszonych przez gminy, Rozdrażew otrzymał za projekt drugą nagrodę w wysokości 7 000 zł.

Na uroczystej gali Rozdrażew reprezentowali: Mariusz Dymarski, Krzysztof Broda, Artur Jakubek,Teresa Gęstwa, Dariusz Rupociński, Jolanta Adamiak.

Opiekun teatru: Jolanta Adamiak