XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 7 października 2022 r. obchodziliśmy XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wspólnie z innymi placówkami na całym świecie aktywnie włączyliśmy się w akcję propagowania znajomości prostych iloczynów i ilorazów. Na kilka dni przed zaplanowaną imprezą przygotowaliśmy plakaty informujące o akcji oraz przykłady zadań na wykorzystanie pamięciowego mnożenia i dzielenia. W dniu finału ozdobiliśmy klasy i korytarze tematycznymi dekoracjami oraz przeprowadziliśmy krótki konkurs z „Tabliczkowej wiedzy”, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii klas 1
I miejsce Anna Piskorek klasa 1b
II miejsce Stanisław Poczta klasa 1b
III miejsce Adrian Frąckowiak klasa 1b

W kategorii klas 2
I miejsce Anastazja Lisowska klasa 2b
II miejsce Polina Karpachova klasa 2b
III miejsce Ada Ulatowska klasa 2b

W kategorii klas 3
I miejsce Mikołaj Drygas klasa 3a
II miejsce Julia Adamska klasa 3a
III miejsce Aleksandra Junyszek klasa 3b

W kategorii klas 4 -5
I miejsce Mateusz Jankowski klasa 5a
II miejsce Oliwier Banaszkiewicz klasa 4 b
III miejsce Bartłomiej Chrobot klasa 5a

W kategorii klas 6-8
I miejsce Kinga Jackowska klasa 8a
II miejsce Bartosz Motyl klasa 8 a
III miejsce Piotr Bartkowiak klasa 6 b

Zwycięzcom gratulujemy!!!

« 1 z 3 »