Wycieczka klas trzecich do Wrocławia

28 maja klasa 3a i 3b udały się na wycieczkę do Wrocławia. Już w autobusie do grupy dołączył pan przewodnik, który opowiadał uczniom wiele ciekawostek o obiektach, miejscach mijanych po drodze. We Wrocławiu dzieci rozpoczęły zwiedzanie Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika. Mogły zobaczyć startujące oraz lądujące samoloty, miejsce odprawy bagażu i związane z tym czynności pasażerów. Następnie uczestnicy wycieczki udali się na Stadion Tarczyński Arena. Tam mogli wejść na taras widokowy, zobaczyć cały stadion, chwilę odpocząć i posłuchać ciekawostek oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Końcowym punktem wycieczki była wizyta w wrocławskim zoo i Afrykarium połączone z warsztatami na temat małp. W drodze powrotnej wszyscy zjedli wyczekiwany posiłek w Mc Donald i zmęczeni oraz zadowoleni udali się do domu.