Wycieczka do Krotoszyna

Dnia 14 maja grupy przedszkolne: „Krasnale” i „Sówki” wybrały się na wycieczkę do kina w Krotoszynie. Dzieci miały okazję obejrzeć komedię animowaną pt. „Praziomek”. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie. Po udanym seansie wszyscy w doskonałych nastrojach udali się na spacer na plac zabaw. Końcowym punktem wycieczki była wizyta w McDonald’s, gdzie wszyscy spróbowali pysznych lodów. Po takich wrażeniach wróciliśmy do przedszkola.