Wycieczka do Kalisza

12 lutego uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią: Martą Motyl i opiekunem – Piotrem Motylem wyjechali na wycieczkę do Kalisza. Pierwszą atrakcją było sztuczne lodowisko. Młodzież prezentowała swoje umiejętności łyżwiarskie, a do tego świetnie się bawiła. Jazda na łyżwach nie należy do najłatwiejszych dyscyplin sportowych, jednak nasi uczniowie nieźle sobie radzili. Było to niesamowite i niezapomniane przeżycie. Po dwugodzinnym mile spędzonym czasie na lodowisku udali się do galerii Amber, gdzie zjedli pyszny obiad i kupili pamiątki. Ostatnim punktem programu był pobyt w kręgielni. Rywalizacja o punkty dostarczyła szóstoklasistom silnych, sportowych emocji. Młodzież miała okazję przekonać się, że gra w kręgle to nie tylko zabawa, ale sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. Wszyscy wrócili pełni wrażeń.

Marta Motyl