Wycieczka do Gołuchowa i Kalisza

W dniu 19 listopada 2021 w piątek klasy Va, Vb, VI wyjechały na wycieczkę do Gołuchowa i Kalisza. W Gołuchowie uczniowie zwiedzili zamek z przewodnikiem oraz wzięli udział w lekcji muzealnej w Muzeum Kultury Leśnej. Mieliśmy okazję zobaczyć ssaki, ptaki i inne zwierzęta, grzyby, kwiaty, drzewa i ich owoce. W galerii sztuki podziwialiśmy obrazy ukazujące naturę oraz kopie znanych dzieł sztuki wykonane różnymi technikami. Poznaliśmy obsługę i funkcje maszyn leśnych. W galerii ,,Amber ” po smacznym posiłku i zakupach obejrzeliśmy wzruszający film „Wilk, lew i ja” – o przyjaźni ponad gatunkami, człowieka i zwierząt. Potem jeszcze raz czas na deser i wszyscy zadowoleni bezpiecznie wrócili do domów. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie klas: Marta Motyl, Hanna Kowalska i Małgorzata Dudzińska-Szczypior.

« 1 z 2 »