Witaj wiosno!

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Jak co roku uczniowie naszej szkoły spotkali się 21 marca, by pożegnać zimę, a powitać wiosnę? Organizatorami radosnego spotkania był Samorząd Uczniowski i Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami. Tego dnia, aby poprawić sobie humory, starsi uczniowie paradowali w niecodziennych przebraniach, a młodsi w strojach zielonych. Punktem kulminacyjnym tego święta było przejście dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III uliczkami Rozdrażewa. Kolorowemu korowodowi towarzyszyły kukły marzanny, a przyozdobione gałązki – „gaiki maiki” wesoło powiewały w małych rączkach. Podczas przerw na boisku szkolnym można było potańczyć i powygłupiać się przy dźwiękach skocznej muzyki. Pierwszy dzień wiosny uśmiechnął się też do nas piękną słoneczną pogodą.