Wielki finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

W sobotę, 23 marca w Młodzieżowym Domu Kultury Nr 2 w Poznaniu odbył się wielki finał XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Wzięły w nim udział młode półfinalistki: Magdalena Cugier z kl. II Szkoły Filialnej w Dzielicach, Zofia Kozłowska, Anastazja Krawczyk i Ewa Maryniak z kl. Ib Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie. Po wysłuchaniu recytatorów w kategorii klas 1-3 szacowne Jury ogłosiło, że w pierwszej trójce najlepszych znalazły się uczennice klasy Ib Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie. Ewa Maryniak została Laureatką drugiego miejsca a zaraz za nią na miejscu trzecim uplasowała się Anastazja Krawczyk. Uczennice oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymały też nagrody rzeczowe. Gratulujemy zdolności i umiejętności recytatorskich wszystkim uczestnikom konkursu.