VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 28 września w naszej szkole odbyły się poszukiwania Mistrza Tabliczki Mnożenia. 147 chętnych uczniów klas IV-VIII SP i III gim. przystąpiło do sprawdzianu ze znajomości iloczynów i ilorazów w zakresie 100. Okazało się, że 11 uczniów uzyskało maksymalną ilość punktów. Oto nazwiska Mistrzów Tabliczki Mnożenia: Maria Trawińska IV a, Patrycja Twardowska IV a, Jakub Kasprzak V c, Filip Frąckowiak V c, Jennifer Brown V a, Zuzanna Kolenda V a, Marcelina Mądra V b, Wojciech Jakubek VI b, Dawid Wygralak VIII a, Paweł Dymarski III b gim. i Marcin Frąckowiak III b gim. Świętowały również uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej. Nie znają jeszcze tabliczki mnożenia, ale wielokrotne dodawanie nie jest im obce. Radziły sobie świetnie.

Nauczyciele matematyki i edukacji wczesnoszkolnej