U Świętego Mikołaja

Tegoroczne „Mikołajki” dzieci z oddziałów przedszkolnych spędziły właśnie ze Św. Mikołajem w jego rezydencji.

Dzieci obejrzały spektakl pt: „Królowa Śniegu uratowana przez Świętego Mikołaja i Elfika”. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu i przyczyniły się do szczęśliwego zakończenia.

Następnie przyszedł czas na zabawy muzyczne i rzucanie śnieżkami. W Pracowni Elfów dzieci zostały zaproszone do wspólnych warsztatów artystycznych, gdzie wykonały świąteczne dekoracje.

Każde dziecko wrzuciło do świątecznej skrzynki pocztowej swój list do Świętego Mikołaja. „Sówki” i „Krasnale” miały okazje do sesji zdjęciowej z właścicielem Rezydencji.

Każdy uczestnik po spotkaniu z nim otrzymał Certyfikat Honorowego Gościa Rezydencji Świętego Mikołaja.