Turniej piłki ręcznej chłopców

W dniu 20 listopada 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej w kategorii chłopców rocznik 2006 i młodsi. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

  • UKS „Batory” Ostrów Wielkopolski,
  • SP nr 3 Koźmin Wielkopolski,
  • SP Mokronos,
  • SP Rozdrażew.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi: pan Mirosław Broda i pan Arkadiusz Biernacki. Opiekę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań:

  • SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos (2 : 8),
  • UKS „Batory” Ostrów Wlkp. – SP Rozdrażew (17 : 9),
  • SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Rozdrażew (5 : 7),
  • SP Mokronos – UKS „Batory” Ostrów Wlkp. (5 : 20),
  • SP nr 3 Koźmin Wlkp. – UKS „Batory” Ostrów Wlkp. (3 : 18),
  • SP Mokronos – SP Rozdrażew (3 : 7).

W końcowej klasyfikacji drużyna chłopców SP Rozdrażew zajęła w turnieju II miejsce.

Po rozegraniu wszystkich spotkań każdy zespół został uhonorowany pucharem i pamiątkowym dyplomem. Drużyny z miejsc 1 – 3 otrzymały także medale. Dodatkowo specjalnymi statuetkami zostali nagrodzeni zawodnicy, którzy szczególnie wyróżnili się w turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Świtała z UKS „Batory” Ostrów Wielkopolski a najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Kamila Panka z SP Rozdrażew.

Serdecznie gratulujemy

Piotr Motyl