W roku szkolnym 2018/2019 teatrzyk przygotował dwa przedstawienia. W pierwszym półroczu uczniowie grali w dalszym ciągu wspólnie z dorosłymi. Razem przygotowaliśmy przedstawienie pt: ”Familiada …Uczniowie – Nauczyciele…”

GRUPA ”GRACJA”
Teresa Gęstwa, Janina Kulińska, Teresa Pachciarz, Krystyna Zefirian, Dariusz Rupociński, Roman Drożyński

TEATRZYK ”ISKIERKI”
Małgorzata Bochna, Amelia Dzieweczyńska, Weronika Gęstwa, Zofia Łęga, Agata Motyl, Marcelina Pawlak, Anna Szczur, Wiktor Bartkowiak, Piotr Bartkowiak

Wystąpiliśmy wspólnie :

• 7.10.2018 roku – dla seniorów w Orli
  • 12.10.2018 roku – w szkole z okazji DEN
  • 17.10.2018 roku w Kobiernie

14 stycznia 2019 roku odbyło się pożegnanie ”ISKIEREK”. Młodzi aktorzy, którzy kilka lat grali na scenie postanowili ustąpić miejsca młodszym.

Nowa grupa należąca do teatrzyku to:

Ewa Maryniak, Gabriela Nawrocka, Julia Frąckowiak, Julia Nowak, Anastazja Krawczyk, Aleksandra Król, Piotr Bartkowiak, Patrycja Teodorczyk, Kinga Jackowska, Wiktor Bartkowiak oraz Teresa Gęstwa.

Wspólnie przygotowaliśmy przedstawienie pt: ” Zamieszanie w krainie bajek ”.Pokazaliśmy je mieszkańcom Rozdrażewa na festynie szkolnym.

Opiekun teatrzyku
Jolanta Adamiak