Święto Rodziny w Dzielicach

Sobotnie, upalne popołudnie w szkole Filialnej w Dzielicach, było pełno gwaru i radości dzieci. Właśnie w Dzień Dziecka obchodziliśmy Święto Rodziny.

Dzieci pod okiem wychowawców przygotowały program artystyczny, którym zachwyciły rodziców, za co otrzymały drobne upominki, ufundowane przez Radę Rodziców.

Po występach, dla wszystkich było mnóstwo atrakcji. Odbyły się konkurencje sportowe, w których udział brały całe rodziny za co otrzymały medale.

Po wyczerpujących zawodach można było przysiąść w cieniu z kawą i przekąsić coś słodkiego. Dzieci w tym czasie korzystały z trampoliny, zamku dmuchanego i mini areny do piłki nożnej. Jako, że w Dzielicach mamy konie i bryczki, nie mogło zabraknąć i takiej atrakcji. Mimo lejącego się żaru z nieba, znaleźli się odważni, aby stać przy ognisku i piec pyszne kiełbaski. To popołudnie upłynęło wszystkim w miłej, sympatycznej i pełnej humoru atmosferze.