Rozkład jazdy autobusu szkolnego w styczniu

RANO od 18.01. 2021 r. do 29.01.2021 r. (klasy I-III i dzieci przedszkolne)

Trasa 1: godz. 7:00 (od poniedziałku do piątku)
Wolenice – Dzielice – Rozdrażew ul. Łąkowa – Dąbrowa – Rozdrażewek – ul. T. Kościuszki Rozdrażew – szkoła Rozdrażew

Trasa 2: godz. 7:25 (od poniedziałku do piątku)
Rozdrażew szkoła – Maciejew pod lasem (przez Rozdrażewek) – Maciejew centrum – Trzemeszno – Przedszkole Rozdrażew – szkoła Rozdrażew – szkoła Integracyjna w Krotoszynie (Błonie) – szkoła specjalna Krotoszyn ul. Ostrowska.

PO POŁUDNIU od 18.01.2021 r. do 29.01.2021 r. (klasy I-III i dzieci przedszkolne)

Trasa 1: godz. 12:30 (od poniedziałku do piątku – tylko dzieci niepełnosprawne)
Krotoszyn szkoła Specjalna ul. Ostrowska – szkoła Integracyjna ul. Błonie – Dąbrowa – Rozdrażew szkoła.

Trasa 2: godz. 12:50 (od poniedziałku o piątku)
Rozdrażew szkoła – Dąbrowa – Rozdrażew szkoła.

Trasa 3: godz. 13:00 (od poniedziałku do piątku)
Rozdrażew szkoła – przedszkole Rozdrażew – ul. T. Kościuszki Rozdrażew – Rozdrażewek – Maciejew pod lasem – Maciejew centrum – Trzemeszno (przystanek przy nieruchomości po byłej szkole) – Rozdrażew szkoła.