Przedszkolaki u Świętego Mikołaja

Dnia 14 grudnia „Sówki” i „Krasnale” odwiedziły Rezydencję Świętego Mikołaja. Dzieci miały okazję spędzić przedświąteczny czas w towarzystwie Świętego Mikołaja oraz jego wesołych pomocników Śnieżynek i Elfów. Na początku dzieci obejrzały świąteczny spektakl. Następnie przyszedł czas na zabawę z bańkami mydlanymi i rzucanie śnieżkami. W Pracowni Elfów dzieci zostały zaproszone do wspólnych warsztatów artystycznych, gdzie wykonały świąteczne dekoracje, które mogły zabrać ze sobą do domu. Każde dziecko mogło również wrzucić do świątecznej skrzynki pocztowej swój list do Świętego Mikołaja. Ostatnią z atrakcji był przejazd świąteczną ciuchcią po ulicach miasta, gdzie przez całą trasę wszyscy wspólnie śpiewali świąteczne piosenki oraz kolędy.

Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, że wycieczka się udała. Każdy uczestnik po spotkaniu u Świętego Mikołaja otrzymał Certyfikat Honorowego Gościa Rezydencji Świętego Mikołaja.