Przedświąteczna wycieczka do Ostrowa

W ogólnym ferworze przygotowań do świąt Bożego Narodzenia znalazł się czas na wyjazd uczniów klas I-III do Ostrowa.

21 grudnia dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły Ośrodek Jeździecki Borowianka. W Rezydencji Świętego Mikołaja odbyło się spotkanie z gospodarzem i jego pomocnikami elfami wypełnione wspólnym śpiewaniem kolęd i piosenek. Uczniowie mieli również okazję posłuchać koncertu kolęd na fortepianie w wykonaniu elfa oraz obejrzeć krótkie przedstawienie pt. „Jak Olaf szukał Zimy”. Potem nadszedł czas na wspólny taniec i pląsy wśród mydlanych baniek. Następną atrakcją był przejazd bryczką, zwiedzanie stajni Mikołaja oraz warsztaty ozdabiania pierników (przy herbatce). Dzieci miały również okazję, by wyrazić swoje świąteczne pragnienia i marzenia w liści do Świętego Mikołaja. Pobyt w rezydencji zakończył się pamiątkowym zdjęciem.

Do Rozdrażewa wracaliśmy pełni wrażeń, zmęczeni, ale w wyśmienitych humorach.

Dzieci z wychowawczyniami