Projekty Edukacji Inspiracji

Projekt „Na początku była…zabawa” realizowany przez klasę VIIc w ramach programu Edukacja Inspiracja został zakończony. Co nie znaczy, że o nim zapominamy. Wiele umiejętności i narzędzi zabieramy ze sobą w dalszą drogę. To była wspaniała roczna przygoda, za którą szczerze dziękujemy Edukacyjnej Fundacji im. Romana Czerneckiego oraz Fundacji Szkoła z Klasą.

A co robiliśmy i czego się nauczyliśmy, można zobaczyć na padlecie, który tworzyliśmy w czasie realizacji projektu.

Jednocześnie z radością informujemy, że Edukacja Inspiracja w naszej szkole będzie towarzyszyć kolejnemu zespołowi.

Projekt „Wiktor Pniewski – wielki człowiek w naszym Maciejewie” znalazł się bowiem w gronie 40 projektów z całej Polski, którym przyznano granty na rok szkolny 2020/ 2021. A zadania odkrycia tego bohatera podejmuje się grupa z klasy VI a.

Anna Broda

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet