Prezentacje projektów gimnazjalnych za nami

1 czerwca odbyły się w naszej szkole ostatnie prezentacje projektów edukacyjnych, które realizowali uczniowie klas II gimnazjum przez cały rok. Było ich aż 10. Młodzież pracowała nad różnymi tematami – od angielskiej kuchni i stylu życia, poprzez sport, zdrowe odżywianie się, tańce narodowe, po bociany oraz strony internetowe. Jeden z zespołów napisał nawet własny utwór muzyczny i nakręcił teledysk. Opiekunami projektów byli w tym roku nauczyciele: Lila Michalak, Katarzyna Matyniak, Piotr Motyl, Paweł Augustyniak, Agnieszka Kołodziejska, Piotr Ratajczak i Hanna Kowalska. Wszyscy zgodnie uznali, że poziom realizacji i prezentacji efektów rocznej pracy był bardzo wysoki (choć po drodze napotykali różne niespodzianki). Tym bardziej gratulujemy młodzieży sukcesu.

Anna Broda
Hanna Wierzowiecka