Pożegnanie „Iskierek”

Kolejna grupa młodych aktorów z teatrzyku „Iskierki” prowadzonego przez panią Jolantę Adamiak pożegnała się ze sceną. 24 stycznia w naszej szkole odbyło się ostatnie spotkanie „Iskierek” oraz grupy teatralnej „Gracja”, z którą wspólnie realizowane były projekty i przedstawienia teatralne. Zostali na nie zaproszeni: Wójt Gminy, pan Mariusz Dymarski, dyrektor szkoły, pan Krzysztof Broda, wicedyrektor, pan Jan Antczak oraz pani Wiesława Binek, autorka scenariuszy do spektakli teatrzyku.

Na uroczystości pożegnano grupę dzieci, które przez 4 lata pracowały w teatrzyku występując aż 37 razy na scenie! Pani Jolanta Adamiak skierowała wiele słów wdzięczności również do seniorów z grupy „Gracja”, którzy już 6 lat współpracują z teatrzykiem i dali łącznie 52 występy w Rozdrażewie i w okolicznych miejscowościach. Podziękowała także wszystkim wspierającym działania szkolnego teatrzyku.

Warto wspomnieć tu, że kończąca karierę w „Iskierkach” grupa przygotowała następujące przedstawienia: „Miłość niejedno ma imię”, „Czy to jest bajka o Jasiu i Małgosi?”, „Brunetki, blondynki… czyli FAMILIADA na wesoło” oraz „FAMILIADA Uczniowie – Nauczyciele”. Grupa występowała na festynach, w szkołach i przedszkolach, dla strażaków, seniorów, domów opieki społecznej i społeczności lokalnej. Występom zawsze towarzyszyła radość wykonawców, a aktorom udawało się wywołać wiele uśmiechów na twarzach widzów, za co nagradzano ich gromkimi oklaskami.

Za pracę aktorom teatrzyku „Iskierki”, grupie „Gracja” i pani Jolancie Adamiak podziękowali również: Wójt Gminy i Dyrektor szkoły. Wszyscy otrzymali pamiątkowe upominki i dyplomy.

Dziękujemy „Iskierkom”!

« 2 z 2 »