Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej dziewczyn roczniki 2010 i młodsze

W dniu 15 listopada 2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2010 i młodsze. W turnieju brało udział 5 zespołów reprezentujące klasy: Va, Vb, Vc, VIa, VIb. Ogółem w mistrzostwach startowało 51 zawodniczek. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 12 minut. Mecze sędziowała pani Agnieszka Kołodziejska, sędzią stolikowym był pan Piotr Motyl, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

KLASA Va – KLASA Vb (1 : 17)
KLASA Vc – KLASA VIa (3 : 1)
KLASA Va – KLASA VIb (1 : 7)
KLASA Vb – KLASA Vc (12 : 2)
KLASA VIa – KLASA VIb (0 : 4)
KLASA Va – KLASA Vc (2 : 8)
KLASA Vb – KLASA VIa (10 : 1)
KLASA Vb – KLASA VIb (5 : 1)
KLASA Va – KLASA VIa (1 : 9)
KLASA Vc – KLASA VIb (2 : 3)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA Vb
  2. KLASA VIb
  3. KLASA Vc
  4. KLASA VIa
  5. KLASA Va

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pani Agnieszki Kołodziejskiej okazałe puchary, pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wybrano również najlepszą zawodniczkę, strzelczynię i bramkarkę turnieju, które zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka KLASY Vb – Maja Banaszkiewicz.
Najlepszą strzelczynią turnieju została reprezentantka KLASY Vb – Julia Nowak.
Najlepszą bramkarką turnieju została reprezentantka KLASY Vb – Zofia Bochna.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Agnieszka Kołodziejska