Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej chłopców roczniki 2010 i młodsi

W dniu 7 listopada 2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców roczniki 2010 i młodsi. W turnieju brało udział 5 zespołów reprezentujące klasy: Va, Vb, Vc, VIa, VIb. Ogółem w mistrzostwach startowało 48 zawodników. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 12 minut. Mecze sędziował pan Piotr Motyl, sędzią stolikowym była pani Agnieszka Kołodziejska, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

KLASA Va – KLASA Vb (3 : 1)
KLASA Vc – KLASA VIa (9 : 4)
KLASA Va – KLASA VIb (14 : 0)
KLASA Vb – KLASA Vc (4 : 3)
KLASA VIa – KLASA VIb (1 : 12)
KLASA Va – KLASA Vc (0 : 5)
KLASA Vb – KLASA VIa (5 : 0)
KLASA Vb – KLASA VIb (2 : 11)
KLASA Va – KLASA VIa (6 : 3)
KLASA Vc – KLASA VIb (2 : 9)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA VIb
2. KLASA Vc
3. KLASA Vb
4. KLASA Va
5. KLASA VIa

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Piotra Motyla okazałe puchary, pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wybrano również najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju, którzy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant KLASY VIb – Marcin Mądry.
Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant KLASY VIb – Jakub Szkudłapski.
Najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant KLASY Vb – Jakub Stawowy.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Piotr Motyl