Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn

W dniu 27 października 2021 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2007 – 2008. W turnieju brały udział 4 zespoły reprezentujące klasy: VIIa, VIIIa, VIIIb, VIIIc. Ogółem w mistrzostwach startowało 40 zawodniczek. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze sędziował pan Arkadiusz Biernacki, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

KLASA VIIIc – KLASA VIIa (10 : 2)
KLASA VIIIa – KLASA VIIIb (7 : 3)
KLASA VIIIb – KLASA VIIIc (15 : 1)
KLASA VIIIa – KLASA VIIa (19 : 2)
KLASA VIIIa – KLASA VIIIc (8 : 4)
KLASA VIIIb – KLASA VIIa (17 : 2)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA VIIIa
  2. KLASA VIIIb
  3. KLASA VIIIc
  4. KLASA VIIa

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pani Agnieszki Kołodziejskiej okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale.

Wybrano również najlepszą zawodniczkę, strzelczynię i bramkarkę turnieju, które zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka KLASY VIIIa – Jennifer Brown.
Najlepszą strzelczynią turnieju została reprezentantka KLASY VIIIb – Zuzanna Wolniak.
Najlepszą bramkarką turnieju została reprezentantka KLASY VIIIa – Olga Woszczyńska.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Agnieszka Kołodziejska