W dniu 16 października 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie Szkół Podstawowych w kategorii dziewczyn i chłopców rocznik 2005 i młodsi. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy i Szkołę Podstawową w Rozdrażewie.

Klasyfikacja zawodów w kategorii dziewczyn (2 zespoły)

1. SP Rozdrażew (Frąckowiak Zuzanna, Pawlak Marcelina, Waliszewska Oliwia) – awans do finału rejonowego
  2. SP nr 8 Krotoszyn – awans do finału rejonowego

Klasyfikacja zawodów w kategorii chłopców (6 zespołów)

1. SP Rozdrażew I (Panek Jakub, Koprowski Kacper, Koprowski Karol) – awans do finału rejonowego
  2. SP nr 8 Krotoszyn – awans do finału rejonowego
  3. SP Smolice
  4. SP Roszki I
  5. SP Rozdrażew II (Kubiak Wiktor, Pluciński Mateusz, Jakubek Wojciech)
  6. SP Roszki II

Zespoły z miejsc I – III otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo każdy zwycięski zespół otrzymał okazały puchar.

Zespoły, które zajęły I i II miejsca w swoich kategoriach będą reprezentować powiat krotoszyński w finale rejonu kaliskiego.

Za przeprowadzenie zawodów, sędziowanie i obsługę techniczną odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego: Paweł Augustyniak i Piotr Motyl.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale rejonowym!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego