Mistrzostwa gminy w piłkę nożną halową w kategorii „Dzieci”

W dniu 15 lutego 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową Szkół Podstawowych w kategorii „Dzieci” (roczniki 2005 i młodsze) na rok 2018. Rozgrywki zostały zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Szkołę Podstawową w Rozdrażewie.

Do udziału w mistrzostwach zgłosiło się 7 zespołów (55 osób) : KOZY NA MUMINKACH, FC CLASSIC, ALBATROSY, SKACZĄCE JEDNOROŻCE, TELETUBISIE YELOOW, LOS BLANCOS, LOSSERS.

Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdy”, następnie zespoły, które zajęły III miejsca w grupach grały o V miejsce w turnieju, zespoły z II miejsc w grupach grały o III miejsce, zwycięzcy grup grali o I miejsce w mistrzostwach. W sumie rozegrano 12 spotkań na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie mecze trwały 10 minut.

MECZE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA W MISTRZOSTWACH

• o V miejsce (KOZY NA MUMINKACH – LOS BLANCOS) – 4:2
  • o III miejsce (SKACZACE JEDNOROŻCE – LOSSERS) – 2:0
  • o I miejsce (TELETUBISIE YELOOW – ALBATROSY) – 1:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KATEGORII „DZIECI” NA ROK 2018

I. TELETUBISIE YELOOW – KLASA VA SP ROZDRAŻEW
II. ALBATROSY – SP NOWA WIEŚ
III. SKACZĄCE JEDNOROŻCE – KLASA VB SP ROZDRAŻEW
IV. LOSSERS – KLASA VI SP ROZDRAŻEW
V. KOZY NA MUMINKACH – KLASA IVC SP ROZDRAŻEW
VI. LOS BLANCOS – KLASA IVA SP ROZDRAŻEW
VII. FC CLASSIC – KLASA IVB SP ROZDRAŻEW

Trzy pierwsze zespoły otrzymały z rąk Wójta Gminy Rozdrażew, pana Mariusza Dymarskiego, okazałe puchary, medale i pamiątkowe dyplomy, pozostałe drużyny otrzymały również pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i udziału w mistrzostwach.

Organizacją mistrzostw i sędziowaniem zajął się nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Motyl.