Mikołajki we Wrocławiu

6 grudnia to jeden z naszych ulubionych dni w roku. Święty Mikołaj przynosi upominki i wprowadza nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Właśnie w tym szczególnym dniu nasze Panie: Joanna Broda, Ewa Głód i Marzena Frankiewicz, postanowiły zabrać nas na wycieczkę do Wrocławia.

Głównym punktem programu był Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim rynku. Ogromna choinka i mnóstwo stoisk z różnorodnymi świątecznymi ozdobami sprawiły, że poczuliśmy magię świąt. Wielu, korzystając z okazji, kupiło upominki dla swoich bliskich. Następnie udaliśmy się na Wystawę klocków LEGO. Z podziwem i niedowierzaniem oglądaliśmy niesamowite budowle, statki, postacie sportowców oraz olbrzymi samolot wykonane z wielką precyzją z tak małych elementów. Był tu także czas na zabawę. Każdy mógł spróbować swoich umiejętności w budowaniu z klocków LEGO . Czas upłynął bardzo szybko.

Głodnym do domu wrócić nie można, więc w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donald’s. I tak pełni wrażeń i z pełnymi brzuchami wróciliśmy do Rozdrażewa, dziękując Paniom za wspaniały mikołajkowy dzień.

Uczniowie klas czwartych

« 1 z 2 »