Malaga Post 🇪🇸📰1️⃣

Projekt „Kuźnia Przyszłości” w Maladze rozpoczęty! Wczorajszy (dla wielu pierwszy w życiu) lot minął bardzo szybko, a u celu czekała na nas pyszna kolacja.

Poniedziałek upłynął nam na poznawaniu miejsca, w którym jesteśmy i jego historii. Wędrując ulicami pięknej Malagi, zachwycaliśmy się architekturą, roślinnością i niezwykłą otwartością Hiszpanów. Pokonaliśmy na nogach 15 kilometrów, więc można stwierdzić, że zadbaliśmy o realizację celów projektowych, jakimi są wdrażanie nas do zdrowego i aktywnego stylu życia.

Jutro z samego rana udajemy się go Colegio El Monte, czyli szkoły, z którą będziemy realizować zadania, dla których tu przylecieliśmy. Już nie możemy doczekać się spotkania z jej uczniami.